Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

15 Mart 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Vur emri bile vermişler manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

15 Mart 2017 - 07:04

Hürriyet'te bu sabah... 15 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 15 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Ümmiye teyze çekti Ronaldo oynadı, Sırrımız sizi çok şaşırtacak, Tavus kelebeği Bodrum'a kondu, KPSS 420 lira giriş ücretine tepki, YGS'deki kopya girişimi şaşırttı, Müzeyyen cinayetinde 11 kişi gözaltında, Avrupa'da tartışılan türban kararı, Ukrayna'ya kimlikle gidilecek başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Bakan Kaya'yı cumartesi gecesi zorla sınır dışına çıkaran Hollanda'nın özel time de ateş etme izni verdiği ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "Vur emri bile vermişler" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda'nın Cumartesi gecesi devlet terörü sergilediğini vurguladı haberine yer veren gazete, "Bu ikiliye oy vermeyin" çağrısında bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım: Gözaltı yanlış deyip özür dilediler başlığıyla habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

15 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..