Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

15 Mayıs 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Cumhurbaşkanı Erdoğan; Müttefik değilsek Başımızın çaresine bakarız manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

15 Mayıs 2017 - 06:59

Yeni haftanın ilk iş günü sabahında Hürriyet'te bu sabah... 15 Mayıs 2017 Pazartesi gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 15 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 15 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Vakıfbank Dünya Şampiyonu, Gaziantepi Aslan yıktı, Tacize karşı ne yapmalı, Türk tipi civciv,Geldi para bastı gitti, Döndü'mü kurtarın, Kürklü Körüklü oto-moda, Edirne'de başkana yumruk, Dünya çapında korsan avı, Zübeyde hanım'a anneler günü akını başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yarınki Trump görüşmesi öncesinde kritik mesaj verdi; Eğer stratejik müttefiksek, ittifak içinde karar almamız lazım. İttifaka gölge düşecekse başımızın çaresine bakmamız lazım. BU ittifakı, Türkiye'nin aleyhine olacak yaklaşımlara boğdurmayız haberine geniş yer veren gazete, "Müttefik değilsek Başımızın çaresine bakarız" manşetini attı.

Erdoğan, Yeni Pek Yolu için Bir kazan-kazan rojesinin bulunduğuna inanıyorum. Terörü yerle yeksan edecek bir girişim dedi haberine yer veren gazete, "Teröre karşı ekonomik yol" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Marmaris gezisine giderken trafik kazasında hayatını kaybedenler dün İzmir'de toprağa verildi haberine yer veren gazete, Yaralı kurtulan Duygu Sertbaş'ın akrabası Hüseyin Karataş, kaza anında sürücü Armağan Sertbaş'ın eşine son anda Bittik diye seslendiğini aktardı haberine "Şpförün son sözü Bittik" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mayıs 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..