Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

15 Nisan 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Son mesajlar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

15 Nisan 2017 - 07:30

 Hürriyet'te bu sabah... 15 Nisan 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 15 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  Referandum Hürriyet'ten izlenir, Gonca Vuslateri; Meşrubat satardım, BJK Başkanı; Biletleri onlar sattı bize ne, Lyon Başkanı; İstanbul'a taraftar götürmeyeceğiz, Sopalarla saldırdılar, Yine tereddüt, AYM kararı; Şok mangası işkencedir, 11 tonluk bomba gururu, 3'er ağır müebbet, 1.53'lük promile ibretlik ceza, Çok mutlu bir okul, başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanlığı sistemi öngören Anayasa değişikliği için yapılacak tarihi referanduma bir gün kala liderler kararsız seçmeni etkilemek için çağrılarını yapıyorlar, "Son mesajlar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Nisan 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/4791658.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..