Hürriyet Gazetesi manşetleri 16 Haziran Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 16 Haziran Hürriyet gazete oku - Gazeteler

16 Haziran 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete 25 Günde 428 KM, Wanted krizi manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

16 Haziran 2017 - 07:14

Hürriyet'te bu sabah... 16 Haziran 2017 Cuma sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 16 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekili Enis Berberoğlu'nun  tutuklanmasının ardından, yapacağını açıkladığı Ankara-İstanbul yürüyüşüne dün başladı haberine geniş yer veren gazete, "25 Günde 428 KM" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyaretinde Türk Büyükelçiliği rezidansı önünde çıkan kavgayla ilgili Amerikan polisi 2 kişiyi tutukladı, 12'si Türk koruma 16 kişi hakkında yakalama kararı çıkardı haberine yer veren gazete, "Wanted krizi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Haziran 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..