Hürriyet Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

16 Mart 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Mülteciler silah değil, Bunlarla kardeş şehir olamayız manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

16 Mart 2017 - 07:07

Hürriyet'te bu sabah... 16 Mart 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 16 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

16 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Çocuklara masal anlatacak, El Bab'dan barış ziyareti, Kap turu kara kartal, Güneş tarlasına ilk adım, Ünlü oyuncu Jennifer Aniston'ın: Bu güzelliğin bedeli, Hollanda'ya AB desteği, Büyükelçi polemiği, Kuyu hastanede, Doğan Grubu'ndan açıklama, Kameradan kaçamadı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Referandum sürecinde ilk röportajı Hürriyet'e veren Bahçeli, Hollanda ve Almanya krizini sabırla, soğukkanlılıkla izlemek gerektiğini söyleyerken, mültecilerin  misilleme silahı olarak kullanılması gerektiğini vurguladı haberine yer veren gazete, "Mülteciler silah değil" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul ile Rotterdam 'ın kardeş şehir olduğunu öğrenince hemen talimat verdiğini anlattı haberine yer veren gazete, "Bunlarla kardeş şehir olamayız" başlığını attı.

Başbakan Yıldırım: Avrupa ile CHP aynı şarkıyı söylüyor

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

16 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..