Hürriyet Gazetesi manşetleri 16 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 16 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

16 Mayıs 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Merkel'den Çekilme sinyali, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni uçağı ile ABD'ye uçuş Kutup buzulları üzerinden manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

16 Mayıs 2017 - 06:46

Hürriyet'te bu sabah... 16 Mayıs 2017 Salı gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 16 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 16 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Lider devam, 4.5 milyon kaptırdım, Şikayet edin yardım bizden, 4x4 bursla Harvard'da, ABD dönüşü Erdoğan TÜSİAD üyeleriyle buluşacak, Mesailere trafik ayarı, Hande yaşama tutunamadı, Güven'e başlık hapsi, 8 gün oldu Polis Akar'ı bulamıyor, 12'sinde gelin oldu kayınpederinin tecavüzüne uğradı, Anıtkabir yürüyüşü başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, Alman vekillerin İncirlik'teki askerleri ziyaretine ikinci kez izin vermeyince, Almanya bölgede yeni üs arayışına girdi. Başbakan Merkel, Alternatiflerden biri Ürdün  dedi haberine geniş yer veren gazete, "Çekilme sinyali" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Beyaz Saray'da Trump ile buluşmak için dün sabah özel uçak CAN ile Çin'den hareket etti. 14 saat hep gündüz uçuldu, hiç gece olmadı. Kuzey buz denizi ve Bering Boğazı ile Alaska hattından Amerika'ya geçti haberine yer veren gazete, "ABD'ye uçuş Kutup buzulları üzerinden" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mayıs 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..