Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

17 Mart 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Mermi namluda baskına geldiler, Türkiye'ye garanti verilmeli manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

17 Mart 2017 - 07:25

Hürriyet'te bu sabah... 17 Mart 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 17 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

17 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kartal 4 golle çeyrek finalde, Funda Arar: Bir aşk hikayesi, Sahte içki pazara indi, Kadınları yüzde 74'ü kredi kartı kullanmıyor, Avrupa'da Rutte sevinci, Başbakan Yıldırım; Hollanda'daki seçimlere ayar verdik, Kılıçdaroğlu: Devletin hiçbir freni kalmıyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçimden birinci çıktın ama dostunu kaybettin başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hürriyet gazetesi ve CNN Türk'ün darbeci askerler tarafından 15 Temmuz gecesi basılmasıyla ilgili soruşturma tamamlandı, 19 asker hakkında 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet istendi haberine yer veren gazete, "Mermi namluda baskına geldiler" manşetini attı.

AB'nin genişlemeden sorumlu eski komiseri Verheugen Türkiye'ye, kriterleri yerine getirirse AB'ye tam üye olacağının garantisi verilmeli dedi haberine yer veren gazete, "Türkiye'ye garanti verilmeli" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

17 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..