Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete İki net mesaj manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

17 Mayıs 2017 - 07:12

Hürriyet'te bu sabah... 17 Mayıs 2017 Çarşamba gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 17 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 17 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Çekiçli vahşet, Gençler okuuyor tiyatroya gitmiyor, Can listesinde Yunus niye yok, Yine tahliye yok, Maçka'da Uzman Çavuş şehit oldu, Dövmeyin dedi gitti eşini dövdü, OHAL İnceleme Komisyonu tamam, Darbeci üç Sat Komandosu yakalandı, Kuşlar Kars'ı birinci yaptı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Beyaz Saray'da kritik buluşma Erdoğan Terör örgütü YPG'ye verilen destek kesilmedi. FETÖ lideri Fethullah Gülen ve örgüt üyelerinin Türkiye'ye iadesi için gereken yapılmalı haberine geniş yer veren gazete, "İki net mesaj" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mayıs 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

Hürriyet gazetesi