Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

Referandum ertesinde yeni haftada 17 Nisan 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete 94 yıl sonra Yeni sistem manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

17 Nisan 2017 - 06:59

Tarihi referandum üzerinden saatler geçerken, yeni haftanın ilk gününe girildiği anlarda  Hürriyet'te bu sabah... 17 Nisan 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 17 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

17 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  Avrupa temkinli, Üç büyük ilde Hayır çıktı, YSK'dan mühürsüz oy kararı, Anketlerin bu kez 3 yıldızı var başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1923'ten bu yana uygulanan parlamenter sisteminden cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçişi öngören 18 maddelik anayasa değişikliği kabul etti haberine geniş yer veren gazete, "94 yıl sonra Yeni sistem" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Sonucu küçümsemeye çalışanlar var", "Atı alan Üsküdarı geçti"

Başbakan Yıldırım; Referandum sonuçları belli olduktan sonra balkon konuşması yapan Başbakan Binali Yıldırım birlik beraberlik mesajı verdi; "Bu oylamanın kaybedeni yok" başlığını attı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu; Sandık kurulu mührü olmayan oy pusulalarınını geçerli sayan YSK'nın yasaları çiğnediğini savundu, "Sonuçlara YSK gölge düşürdü" başlığını attı.

MHP lideri Bahçeli; "Çok önemli bir başarı"

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Nisan 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8398573.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..