Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 17 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

17 Temmuz 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Albay Kuş korudu" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

17 Temmuz 2017 - 08:23

Hürriyet'te bu sabah... 17 Temmuz 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 17 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz anma törenleri için Ankara'dan İstanbul'a uçarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağını koruyan F-16'nın pilotu Albay Mete Kuş'tu haberine geniş yer veren gazete, "Albay Kuş korudu" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Meclis ve Beştepe'de sabaha kadar süren törende konuştu haberine geniş yer veren gazete, "Tankı Yumruklarla Durdurdular" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Temmuz 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..