Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

18 Mart 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Yollardaki büyük tehlike: 4 araçtan biri hurda manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

18 Mart 2017 - 07:49

Hürriyet'te bu sabah... 18 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 18 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

18 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 102 yıllık destan, Dizide görüp yakaladılar, Beşiktaş kasasını da doldurdu, Fenerbahçe kalesinde yıkıldı, Namık Tanık: 20 dakikada yalıyı aldım, Yılda 2 kez türbanlık kumaş yardımı, Öldüren polise sadece 6 yıl ceza, Seçimlere müdahale iddiası: Bulgaristan elçisini çağırdı, Füzeyle katliam, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üç değil beş çocuk yapın, AB ve Türkiye ortak geleceğe bakmalı, Başbakan Yıldırım: iki yüzlü Avrupa başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'de yollarda dolaşan toplam araç sayısı 16.2 milyona çıkarken bunun yüzde 24'ü hurda statüsünde. Otomobillerdeki hurda oranı ise yüzde 27'yle rekor kırdı haberine yer veren gazete, "Yollardaki büyük tehlike: 4 araçtan biri hurda" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..