Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

18 Mayıs 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kapımızı çalacaklar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

18 Mayıs 2017 - 08:02

Hürriyet'te bu sabah... 18 Mayıs 2017 Perşembe gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 18 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 18 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kınalıada'da utanç, 26 penaltıda finalist, Para bitti perde indi, Meryem Uzerli Cannes yolcusu, Fikret Bila; Geniş çaplı bir müdahale mesajı, KHK ihracına 15 günde geri dönüş yolu, İnşaatta demir bitti yapı paydos, Atatürk'e hakarete 7.5 yıl hapis istemi, İki General Almanya'ya sığındı, Eskort çetesinde Aile bağı çıktı başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi  ana sayfasında bu sabah, Başkan Trump'la görüşmesini değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye konusunda kapımızı çalacaklarına inanıyorum. PYD'den bize saldırı olursa angajman kurallarını uygularız dedi haberine geniş yer veren gazete, "Kapımızı çalacaklar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mayıs 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..