Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

Referandum ertesinde 18 Nisan 2017 Salıgünü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Yeni anayasa çağrısı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

18 Nisan 2017 - 08:25

Tarihi referandum üzerinden saatler geçerken, yeni haftanın ilk gününe girildiği anlarda  Hürriyet'te bu sabah... 18 Nisan 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 18 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

18 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Referandum'da kabul edilen 18 maddelik Anayasa değişikliğinin ilk uygulaması, partili cumhurbaşkanlığı olacak. Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nin 8.katındaki odasına dönecek haberine yer veren gazete, "İlk adım 8.kat" başlığını attı.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu, Parlamento içinde veya dışında olsun tüm partilere düşen görev, Anayasa'yı toplumsal bir uzlaşı metni halinde dönüştürmektir dedi haberine yer veren gazete, "Yeni anayasa çağrısı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Nisan 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/41862.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..