Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 18 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

18 Temmuz 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Bağımlılar topluma kazandırılıyor; Yeni hayat merkezi" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

18 Temmuz 2017 - 08:02

Hürriyet'te bu sabah... 18 Temmuz 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 18 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Gaziantep'te belediyeye bağlı rehabilitasyon merkezi fark yaratıyor. Tedaviye alınan 12-18 yaş arasındaki uyuşturucu bağımlısı çocuklar ilerleyen dönemlerde eğitim ve iş imkanına kavuşuyor haberine geniş yer veren gazete, "Bağımlılar topluma kazandırılıyor; Yeni hayat merkezi" manşetini attı.

Hakkari Yüksekova Esendere beldesi yakınlarında askeri araç geçerken teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcı infilak ettirildi haberine geniş yer veren gazete, "Hakkari'de saldırı; Yüksekova'da 19 asker yaralı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Temmuz 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..