Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Haziran Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Haziran Hürriyet gazete oku - Gazeteler

19 Haziran 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Yaşamın dibinde manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

19 Haziran 2017 - 06:25

Hürriyet'te bu sabah... 19 Haziran 2017 Pazartesi sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 19 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Uyuşturucu batağının izini sürerken parkta rastladığımız ailenin trajedisi bizi dehşete düşürüyor. Eşi ve iki oğlu eroin bağımlısı olan kadın, ailesine sahip çıkmak için acı bir nöbet tutuyor haberine geniş yer veren gazete, "Yaşamın dibinde" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Haziran 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri