Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

19 Mart 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete 18 Mart Gerdanlığı manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

19 Mart 2017 - 07:39

Hürriyet'te bu sabah... 19 Mart 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 19 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

19 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Yeni ekonomi ile büyük değişim, Biz bir orduyuz, Kurt görmedim kuşa az rastladım, Mars'ta turşu kurulur mu, Uçan kız ağlattı, Fırtına Aslan'ı devirdi, Osmanlı bayrağı astılar, Diyarbakır'da Nevruz'a izin, Üç öğrenciyi çıplak aradılar, Trump NATO için para istedi, Paris'te alarm, MHP Lideri Bahçeli: Evet'ler Avrupa'ya kapak olacak, Messi'ye Veysel traşı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahında, Asya ile Avrupa'yı Çanakkale Boğazı'ndan birleştirecek 1915 Çanakkale Köprüsü'nün temeli, 18 Mart Şehitleri Anma Günü'nde düzenlenen törenle atıldı haberine yer veren gazete, "18 Mart Gerdanlığı" manşetini attı. 

Hürriyet'e konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara, Açıklayın. ByLock kullanıcısı kaç milletvekili var bilelim çağrısı yaptı haberine yer veren gazete, "O listeyi açıklayın" manşetiyle haberi okuyuucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mart 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..