Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

19 Mayıs 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Katliama inat yeni hayat manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

19 Mayıs 2017 - 07:18

Hürriyet'te bu sabah... 19 Mayıs 2017 Cuma gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 19 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 19 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 19 Mayıs Kutlu Olsun, BU meşale sönmeyecek, 19 Mayıs mesajları; Gençler için ibret vesilesi, Basketbol'un kalbi İstanbul'da atacak Şov başlıyor, Çirkin istedi vurdum, Çiftleşme diyeti, Google zeka kansere karşı, Newyork'un kalbinde kabus,ABD Suriye timini vurdu, Rusya'dan Ankara'ya tanıdık elçi başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Bilge köyünde 8 yıl önce aileleri katledilen çoçuklarla buluştuk. O çocuklar hayata nasıl tutunduklarını anlattılar. Çalışıyorlar, kardeşlerine anne - babalık yapıyorlar haberine geniş yer veren gazete, "Katliama inat yeni hayat" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Şayet biz aman başımızı ağrıtmayalım dersek ağrıyacak bir başımız bile kalmayabilir dedi haberine yer veren gazete, "Erdoğan 3 yıl sonra TÜSİAD'da konuştu; Sahada yoksan Mönüdesin" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mayıs 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..