Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 19 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

19 Temmuz 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Vatandaş caddede yüzdü; 7 Kulaç İstanbul" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

19 Temmuz 2017 - 08:02

Hürriyet'te bu sabah... 19 Temmuz 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 19 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin megakenti dün sağanak yağışa teslim oldu. Birçok yeri su basarken araçlar yolda kaldı, bazı vatandaşlar yüzerek caddeleri geçti haberine geniş yer veren gazete, "Vatandaş caddede yüzdü; 7 Kulaç İstanbul" manşetini attı.

Anıtkabir'in yapılaşmaya açılacağı iddialarına karşılık art arda açıklamalar geldi haberine yer veren gazete, "Aklımızı ekmekle mi yedik" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Temmuz 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..