Hürriyet Gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

2 Haziran 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Şırnak şehidi Yarbay Songül YakutGörevine hiç küsmedi manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

02 Haziran 2017 - 06:39

Yeni ayın ilk haftasonuna girilirken,  Hürriyet'te bu sabah... 2 Haziran 2017 Cuma gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 2 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 2 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, İdlib'deki yetimhane, İnşaatta cesedi bulunan Eylül için tutuklandı, İkiz uçak, Komisyon zeytini ağlattı, Hayır iftarı, Onlar için TEOG basit bir engeldi, Trump ABD'nin iklim imzasını geri çekti, Atatürk'e hakaretten ilk duruşmada jet tahliye başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak şehidi Yarbay Songül Yakut, FETÖ kumpasıyla ordudan atılınca göreve döneyim teğmen ruhuyla göreve başlarım. Küskün değilim demişti haberinegeniş yer veren gazete,  "Görevine hiç küsmedi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Beştepe'deki iftarda muhtarları ağırladı haberine yer veren gazete, "FETÖ'cüler 3 maymunu oynuyor" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Haziran 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..