Hürriyet Gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

2 Mart 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Cinli Büyülü FETÖ Planı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

02 Mart 2017 - 06:53

Hürriyet'te bu sabah... 2 Mart 2017 Perşembe sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 1 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

1 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Hürriyet'te bayrak değişimi, Robot sunumu, Bir Yanım ağlamak istiyor, Katil sürülerini söküp atmalıyız, El Bab'lı Barış için yuva aranıyor, DEAŞ'a karşı işbirliği çağrısı, Erdoğan değil her doğan için, CHP'li vekillere kampanya eğitimi, İyi niyetle yorumlamam, Almanya'dan tepki PYD ile ÖSÖ çatıştı, Sırrı Sakık görevden alındı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdiği FETÖ raporunda, örgütün devleti işgal için yıllarca büyü, vin, akıl ötesi kurgular ile rüyaları nasıl kullandığı anlatıldı haberine yer veren gazete, "Cinli Büyülü FETÖ Planı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

1958'de İzmit Körfezi'nde batan Üsküdar Vapuru'nda yaşamını yitirenler için Karamürsel'de düzenlenen törende fenalaşan kadın dalgıcı denize atlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kurtardı haberine yer veren gazete, "Kahraman Başkan Dalgıcı Kurtardı" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

2 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..