Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

2 Nisan 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Antalya'da Rus baharı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

02 Nisan 2017 - 08:16

Hürriyet'te bu sabah... 2 Nisan 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 2 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

2 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Fenerbahçe 84'te güldü, El Bab kahramanları 3: "PKK'yı vurunca DEAŞ kaçtı", Nobel'de mutlu son, Film aşkları daha gerçek, Yine korkunç bir aile içi dram, IT stajyerliğinden gelen soprano, Leza: Bugün aramız daha iyi, Diliniz biraz garip, Eskrimde İbrahim Dünya şampiyonu, Akıncı iddianamesi: Darbeci baba ve iki oğlu kritik üslere girmiş başlıklarını attı.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kriz döneminde Türk kocasını bırakıp çocuklarıyla Rusya'ya giden 1000-2 bin kadar kadın dönmeye başladı. Antalya'da yaşayan 60 bin Rus, ilişkilerin düzelmesinden çok memnun. Başkonsolos Oleg Vasilyeviç Rogoza, "Mutluluk oranımız yüzde 90" diyor haberine geniş yer veren gazete, "Antalya'da Rus baharı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan; Diyarbakır mitinginde vatandaşlara seslendi, "Özgürlüğün fedaisi biziz" haberine yer verdi.

Başbakan Yıldırım Kanal D ve CNN Türk ortak yayınında Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı; "Koltuğu zevkle bırakıyorum" başlığını attı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; "Yetkisi alınınca Meclis güçlü mü olur Allah aşkına",

MHP Lideri Bahçeli; "Barzani olsa olsa post olur" başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Nisan 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/7127302.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..