Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Haziran Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Haziran Hürriyet gazete oku - Gazeteler

20 Haziran 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Fırat ültimatonu manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

20 Haziran 2017 - 06:26

Hürriyet'te bu sabah... 20 Haziran 2017 Sabah sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 20 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD jetinin önceki akşam SDG'ye saldırdığı gerekçesiyle Suriye uçağını vurması, Washington -Moskova hattında krize neden oldu. Rusya, Fırat'ın batısındaki koalisyon hava araçlarını hedef olarak izleyeceğini açıkladı haberine geniş yer veren gazete, Rusya'dan koalisyon uçaklarına uyarı: "Fırat ültimatonu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Haziran 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..