Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

20 Mart 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete 21 yıldır yanlızım, Ekmeğimizle oynuyorlar manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

20 Mart 2017 - 07:18

Hürriyet'te bu sabah... 20 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 20 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

20 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Bebekliğinde Kızılay kanından HIV kapınca Türkiye gündemine oturan Y.O. artık 21 yaşında bir delikanlı. Y.O. nasıl kabus yıllar geçirdiğini Hürriyet'e anlattı. Tek bir arkadaşım bile olmadı haberine yer veren gazete, "21 yıldır yanlızım" manşetini attı.

Kartal 2 puan daha bıraktı, İyi hayat için yol haritası, Rock'n Roll'un Shakespear'i öldü, Ağrı Şehri uçan kızı uğurladı, El Bab'a kaçış, Trafik sigortası yüzde 30 ucuzlayacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,Hürriyet'in bir gıda mühendisinin ihbarıyla teste gönderdiği ekmek katkı maddesinde GDO'lu soya çıktı. Adana'da üretilen katkı maddesi kentteki fırınların yüzde 80'inde kullanılıyor haberine geniş yer veren gazete, "Ekmeğimizle oynuyorlar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tek adam eleştirisi yapanlara seslendi: "Tek adam Mustafa Kemal'e hakarettir" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/6850397.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..