Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

20 Mayıs 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Çevre nöbeti artık bende manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

20 Mayıs 2017 - 08:17

Hürriyet'te bu sabah... 20 Mayıs 2017 Cumartesi gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 20 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 20 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Helal olsun Kanarya, Bayrak elde Ata kalpte, HSK'ya 4 isim daha, Ruha en zararlısı Instagram, Hahamdan özel izinle Riyad'a uçtu, Domatesin kaderi aynı, Julian Assange'a tecavüzden takipsizlik, İran'ın seçimi; Önce oy sonra selfie, Sözcü'ye dört gözaltı kararı başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana syafasında bu sabah, Antalya'da öldürülen çevreci çiftin kızı Emine Büyüknohutçu, Anne ve babam çevre mücadelelerinden hiçbir zaman korkup geri adım atmadı. Bundan sonra onların izinden gideceğim haberine geniş yer veren gazete, "Çevre nöbeti artık bende" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Mayıs 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..