Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 20 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

20 Temmuz 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Kabineye yeni çatı" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

20 Temmuz 2017 - 07:36

Hürriyet'te bu sabah... 20 Temmuz 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 20 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2019'a yönelik seçim kabinesi olarak da yorumlanan dünkü değişikliklerde sürprizler öne çıktı. 5 başbakan yardımcısından 4'ünün değişmesiyle çatı yenilendi haberine yer veren gazete, "Kabineye yeni çatı" manşetini attı.

PKK'nın şehit ettiği öğretmen Necmettin Yılmaz'ın Güneşhane'deki köyünde matem var. Ailesi dostları ve köpeği Kral onu arıyor haberine geniş yer veren gazete, "Necmettin'in 23 Yılı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Temmuz 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..