Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 21 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 21 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

21 Mart 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Devlet tecavüzden koruyamadı: Bir utanç hikayesi manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

21 Mart 2017 - 06:57

Hürriyet'te bu sabah... 21 Mart 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 21 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

21 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Rekor kıracak mı, Esun Yanal 29 yaşındaki İren Ağan'la nişanlandı, Ekmeğe yakın takip, Efsanevi milyarder David Rockefeller 101'de veda etti, 19 yaş altında 76 HIV'li var, Sınıfta dehşet; Bıçağı arkadan sapladı, 15 Temmuz ifadesi; Kışlayı terk etmeyin emri verilse darbe baştan açığa çıkardı, YPG Üs diyor Rusya Şube, CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Önce tarih okusunlar, Başbakan Yıldırım; Eski Bakanlara referandum görevi verildi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 14 yaşındaki M.A. iki yıl önce amcasının tecavüzüne uğradığını söyleyerek jandarmaya sığındı. Devlet, korumak yerine ailesine teslim etti. Farklı kişilerin istismarına maruz kaldı. Şimdi 8 aylık hamile haberine yer veren gazete, "Devlet tecavüzden koruyamadı: Bir utanç hikayesi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılışını yaptığı 2. Futbol Zirvesi'nde kulüp başkanları, milli oyuncular, ünlü yabancı davetliler bir araya geldi haberine yer veren gazete, "Futbol dünyasında büyük buluşma" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Mart 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/9599367.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..