Hürriyet Gazetesi manşetleri 21 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 21 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

21 Mayıs 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Yürekleri bölündü manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

21 Mayıs 2017 - 07:48

Hürriyet'te bu sabah... 21 Mayıs 2017 Pazar gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 21 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 21 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Final gecesi, Zirveye geri sayım, Gaziantepspor Süper Lig'e veda etti, Başar projesi hayat rehberi oldu, Starlarla kırmızı halı, Evsizler gibi 3 gece, Domates yerine beto mu yiyelim, Kısa saçla özgürleştim, 380 milyar dolar keyfi, Reforma devam, Türk yolcu ABD'yi korkuttu, Demirtaş'tan barış planı çağrısı, 998 gün sonra AK Parti'ye Rabia'lı dönüş, Sözcü'nün protestosu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Doğumda karışan ve farklı ailelerde büyüyen iki çocuk mahkeme kararıyla biyolojik ailelerine iade edildi. Baba Selahattin D. Trabzon'dan getirdiğimiz öz oğlum E. gece uyanıp diğer annesini istiyor diyor haberine yer veren gazete, "Yürekleri bölündü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Mayıs 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..