Hürriyet Gazetesi manşetleri 21 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 21 Şubat 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

21 Şubat 2017 Salı Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Türkiye FETÖ'nün darbe ve kumpas davalarına kilitlendi "Hesap günü" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

21 Şubat 2017 - 07:02

Hürriyet'te bu sabah... 21 Şubat 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. Haftanın ilk iş gününde 21 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

21 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Müjdat Gezen sanat okulu'na alçak saldırı Kundaklandı, Başarı için fin modeli, Dünya'da rekortmen başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast davasının asker sanıkları Muğla'da hakim karşısına çıktı. Şike kumpası davası F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın sanıklarla sert atışmasına sahne oldu. Gülen'in avukatından Ahmet Şık'la ilgili biritiraf geldi haberine geniş yer veren Hürriyet, Türkiye FETÖ'nün darbe ve kumpas davalarına kilitlendi "Hesap günü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

21 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..