Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

22 Mart 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Referandumdan sonra AB ile masaya otururuz: Böyle yürümez, Rus zırhlıları bölgede dolaşıyor; Afrin Konvoyu manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

22 Mart 2017 - 07:27

Hürriyet'te bu sabah... 22 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 22 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

22 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Savcılık soruşturma başlattı, 40 saniye kabusu, Silahsız bir dünya için, Türkiye'nin AB üyeliği gerçekdışı, Naylon poşetten cesedi çıktı, Bam Teli'ne acı veda, Emekli farkları ödeniyor, Uçakta bilgisayar yasağı, Bu fotoğrafa 8 yıl sonra gözaltı, Molozludere barajı, Diyarbakır'da Nevruz başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rus zırhlılarının PYD/YPG kontrolündeki Afrin'de görüntülenmesi ve Rus generalin Afrin'e bayrak çekmeye geldik sözleri bu kentte üs kuruluyor iddiasını güçlendirdi haberine yer veren gazete, "Rus zırhlıları bölgede dolaşıyor; Afrin Konvoyu" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa ülkelerine sert sözlerle seslenerek, Ne yaparsanız yapın, topunuz gelin, bu millet 16 Nisan'da gereğini sizlere gösterecek dediği habere yer veren gazete, "Referandumdan sonra AB ile masaya otururuz: Böyle yürümez" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Başbakan Yıldırım: Kerbela ile Madımak aynı zihniyet,

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Otoriter tek adam rejimine geçiyoruz

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/3135058.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..