Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Siyasette yeni dönem başladı; Resmen parti lideri manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

22 Mayıs 2017 - 07:04

Hürriyet'te bu sabah... 22 Mayıs 2017 Pazartesi gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 22 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 22 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Fenerbahçe Basketbolda tarih yazdı; Avrupa'nın En Büyüğü, YPG süreci 2003 yılında başladı, Bu bir ilk Atina'dan Türkiye'ye, Dizel'i bitiren melezler, Mucitlerin robot şovu, Silahları sattı terör için uyardı, Aşk için bol bol yürüyün, Hem komada hem suçlu başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 27 Ağustos 2014'te ayrıldığı AK Parti Genel Başkanlığı'na dünkü kongrede Cumhurbaşkanı olarak geri dönen Erdoğan konuşmasında yeni döneme ilişkin önemli mesajlar verdi haberine geniş yer veren gazete, "Siyasette yeni dönem başladı; Resmen parti lideri" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Mayıs 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi,