Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

22 Şubat 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Kahramanım dedi öptü manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

22 Şubat 2017 - 06:51

Hürriyet'te bu sabah... 22 Şubat 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. Haftanın ilk iş gününde 21 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

22 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Fenerbahçe - Krasnodar Avrupa için 2 fark, İyi öğrenciler nasıl yetişir?, Kaçamak, Vapurda neler oldu haberilerine yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü sanık, Korgeneral Aksakallı'nın darbeci general Semih Terzi'yi vuran şehit Astsubay Ömer Halisdemir'i gördüğü anı mahkemede anlattı haberine geniş yer veren gazete, "Kahramanım dedi öptü" manşetini attı.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, eşi Mihribam Arifkızı Aliyeva'yı imzaladığı kararname ile Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcılığı görevine getirdi haberine yer veren gazete, "Aliyev eşini yardımcı olarak atadı" başlığını attı.

Başbakan Yıldırım, partisinin Meclis Grup toplantısında konuşurken izleyicilerden biri Ülkücüleri unutma diye bağırınca Nasıl unuturum diyerek kürsüden Bozkurt selamı verdi haberine yer veren gazete, "AK Parti Grubunda Bozkurt selamı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

22 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..