Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 22 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

22 Temmuz 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Ege'de deprem 6.5; Bodrum Tsunamisi" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

22 Temmuz 2017 - 07:53

Hürriyet'te bu sabah... 22 Temmuz 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 22 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ege Denizi'ni sarsan depremle oluşan 1.5 metrelik dalga, sabaha karşı Gümbet'i vurdu. Ve Türkiye, yakın tarihinin ilk tsunami felaketini ucuz atlattı haberine geniş yer veren gazete, "Ege'de deprem 6.5; Bodrum Tsunamisi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'deki teröristleri Almanya'da saklayan hükümet önce bunun hesabını vermelidir haberine yer veren gazete, "Almanya önce hesap vermeli" başlığını kullandı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Temmuz 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..