Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

23 Mart 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Londra'da dehşet, Maskeli haydut muamelesi yapacağız manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

23 Mart 2017 - 07:23

Hürriyet'te bu sabah... 23 Mart 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 23 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Akkiraz'ın 47 yıllık sevdası, İranlıların Van coşkusu, Almanya'nın yeni Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeler Türkiye'yi eleştirerek göreve başladı, Rus generalde YPG arması, 1 şehit sınırın ötesinden vurdular, Dimetoka'da tarihimiz yandı, 11 soruda kabin yasağı, Başbakandan iş kadınlarına Güneydoğu'ya yatırım çağrısı, CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'da tek adam vardı parçaladılar,  FETÖ'cülere Norveç'ten sığınma izni, 

Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, İngiltere'nin başkenti Londra yine terör saldırısıyla sarsıldı. Kaldırımdaki yayalarrı cipiyle ezen saldırgan parlamento girişinde polis öldürdü haberine geniş yer veren gazete, "Londra'da dehşet" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa ülkelerini hedef alarak, Mesele Türkiye olunca hemen yüzlerine maske takıyorlar dediği haberine yer veren Hürriiyet, "Maskeli haydut muamelesi yapacağız" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mart 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/4618359.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..