Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

23 Mayıs 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete İstikamet yargı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

23 Mayıs 2017 - 07:56

Hürriyet'te bu sabah... 23 Mayıs 2017 Salı gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 23 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 23 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, En sevdiğim şampiyonluk, Hayvanlara iyi haberler, Kader'i uçuruma ittiler, Vagon üstünde poz verirken 30 bin volt elektrik çarptı, Kanseri kendi hücrelerimizle yeneceğiz, Dualarınızı eksik etmeyin, YPG bir araç, ABD'ye koruma notası, Açlık grevine saat 01:30'da polis gözaltısı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akın Öztürk, Mehmet Dişli, Mehmet Partigöç gibi darbe girişiminin kilit isimleri dün Sincan Cezaevi kampusuna alınana vatandaşların protestoları arasında duruşma salonuna tek sıra halinde götürüldü haberine yer veren gazete, "İstikamet yargı" manşetini attı.

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Zirvesinde Azerbaycan'ı suçlayan Ermenistan heyetine Cumhurbaşkanı Erdoğan müdahale etti; "Ermeni Heyetine KEİ'de ince ayar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mayıs 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..