Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

23 Şubat 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Evet de Hayır da ülkeyi bölmez manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

23 Şubat 2017 - 07:23

Hürriyet'te bu sabah... 23 Şubat 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. Haftanın ilk iş gününde 23 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Gençlerin gecesi, Bitti, Çifte tur olsun, Ünlülerle kırmızı halıda, Kayınpeder Vahşeti, Ahmet Oktay'ın gülü soldu kedisi yaşıyor, MSM kundakçısı yakalandı, Barış için tek çare samimi sohbet başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, Referandum sürecinden kamudaki ihraçlara, ABD'yle ilişkilerden Suriye operasyonuna kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, Vatandaşın tercihlerine karışmak bizim ne haddimize dedi habere geniş yer veren gazete, "Evet de Hayır da ülkeyi bölmez" manşetini attı.

İstanbul Cumhuriyet başsavcılığı, 15 Temmuz darbe teşebbüsüne ilişkin ana soruşturmasını tamamladı ve hazırlanan iddianameyi 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderdi haberine yer veren gazete, "Doğan Grubu da darbe mağduru" başlığını attı.

Erdoğan Türkiye Müteahhitler Birliği'nin düzenlediği ve dünyanın en büyük 250 müteahhhitlik firmasılarının ödüllendirildiği törende konuştu haberine yer veren gazete, "Referandumda iki saf var" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

23 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..