Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 23 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

23 Temmuz 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Gölsel Dönüşüm" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

23 Temmuz 2017 - 08:53

Hürriyet'te bu sabah... 23 Temmuz 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 23 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sapanca Gölü'ne hakim yüksek tepeler villalarla doluyor. Daha çok Arap turistlerin tercih ettiği lüks konutların inşaası için yeşil tepeler traşlanıyor haberine geniş yer veren gazete, "Gölsel Dönüşüm" manşetini attı.

İsrail'e El Aksa girişine metal dedektör koymasıyla başlayan gerilim sürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan uluslararası topluma seslendi. Bir İsrail TV'si el dedektörü kullanılabileceğini duyurdu haberine yer veren gazete, "El Aksa İçin Dünyaya Çağrı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Temmuz 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..