Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

24 Mart 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazeteCumhurbaşkanı Erdoğan: Diktatör dersen Nazi derim manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

24 Mart 2017 - 07:15

Hürriyet'te bu sabah... 24 Mart 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 24 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

24 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, ABD yolcusuna THY'den iPad, Bakan Çelik: Katkı GDO'lu, Türkiye Finlandiya 3 puan kaçmasın,  Avrupa o açıklamayı sordu, Dayağa Eline sağlık davası, Akbulut'a veda, İşte Tabka timi, İşimiz halkı doğru bilgilendirmek, Hapisten Makromeli Firar girişimi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdopan, CNN Türk-Kanal D ortak yayınında soruları yanıtladı: Avrupa'ya Erdoğan'a diktatör deme özgürlüğünüz var ama Erdoğan'ın faşist ya da Nazi deme özgürlüğü yok. Kusura bakmasınlar haberine geniş yer veren gazete, "Diktatör dersen Nazi derim" manşetini attı.

Rusya ve ABD'nin YPG'ye ilgisi bizi üzüyor...

Londra'da önceki gün üç kişinin öldürüldüğü saldırıyı terör örgütü DEAŞ üstlendi. Ölenler arasında Kıbrıslı Türk öğretmen Ayşe Frade de var haberine yer veren gazewte, Ayşe öğretmen terör kurbanı" manşetini attı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, annelere seslenerek, Freni olmayan bir otobüse çocuklarınızı bindirir misiniz? Hiç kimse bindirmez. Freni olmayan bir sistem kuruyoruz dediği habere yer veren gazete, "Frensiz otobüse çocuk bindirilmez" manşetiyle okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mart 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2651389.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..