Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Manchester terör saldırısı; Yine aynı alçaklar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

24 Mayıs 2017 - 07:19

Hürriyet'te bu sabah... 24 Mayıs 2017 Çarşamba gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 24 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 24 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Saros'a dinamit, 007 hayatını kaybetti, Hülya Koçyiğit; Ameliyatım iyi geçti, Çevreci çift cinayetinde şok mektup; 100 bin lirayı eşime ödeyin, Ozan Tufan'a kaçak otomobil sorgusu, 1500 deve kaldı, Başbakan Yıldırım; Kim varsa bulunacak, CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Siyasi ayak AKP Grubunda, MHP Lideri Bahçeli; Çaycıyı değil akıl hocasını yakalayın, Açlık grevinden cezaevine başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, Fransa, Almanya'da onlarca can alan terör örgütü DEAŞ'ın hedefi bu kez İngiltere'ydi. Canlı bomba, Manchester'da konserden çıkan çoğu çocuk 22 can aldı haberine yer veren gazete, "Yine aynı alçaklar" manşetini attı.

8.Uluslararası Türk Dili Kurultayı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkçe konusunda mesajlar verdi ve Bir özentidir gidiyor dedi haberine yer veren gazete, "Kıraathane Club olmuş" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mayıs 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..