Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

24 Şubat 2017 Cuma Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Didem'in dramı iddianamede manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

24 Şubat 2017 - 07:01

Hürriyet'te bu sabah... 24 Şubat 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. Haftanın ilk iş gününde 24 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

24 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Bay Çello böyle uçtu, Kartal'ın Avrupa uçuşu, İngiltere'de stüdyoda, Kundakçı davasında skandaldan dönüldü, Kabataş'a martı kazıkları, Erdoğan'da bizim gibi anlatıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tayt giyiyor, alkol kullanıyor diye mimlenen tuhaf bir soruşturmayla meslekten atılan hakim adayı Didem Yaylalı'nın 2013'teki intiharı, FETÖ kumpası olarak 15 Temmuz iddianamesine girdi haberine yer veren gazete, "Didem'in dramı iddianamede" manşetini attı.

Anadolu Ajansı, dün öğleden sonra TSK destekli ÖSO nun El Bab ilçe merkezini ele geçirdiğini fotoğraflarla duyurdu, "El Bab pozu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

24 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..