Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 24 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

24 Temmuz 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "İstanbul'a sığınan sanat" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

24 Temmuz 2017 - 08:00

Hürriyet'te bu sabah... 24 Temmuz 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 24 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,Savaştan kaçan yüzlerce Suriyeli sanatçı İstanbul'da atölye çalışmaları yapıyor, sergiler açıyor eserlerini Avrupa'ya satıyor. Kendilerine ait bir merkez kuran sanatçılarla konuştuk haberine yer veren gazete, "İstanbul'a sığınan sanat" manşetini attı.

Körfez ülkeleri turuna çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında İstanbul'da sinagog önünde Mescid-i Aksa protestosu yapanlara uyarıda bulundu haberine geniş yer verengazete, "Tepki hukuki ve ölçülü olmalı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Temmuz 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri