Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

25 Mart 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Moral lazım manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

25 Mart 2017 - 07:03

Hürriyet'te bu sabah... 25 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 25 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

25 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Yarın Hürriyet Pazar'da Türk sinemasının en iyi 100 filmi, Hep böyle ol Türkiye, Güzeller arasında birinci Alexandra Daddario var, Tuba Büyüküstün 17'nci, Ege yine ceset doldu, Hüsnü Mübarek serbest, Mercedes'e rekabet soruşturması, Barış sürecinde PKK ile 180 toplantı yaptık, Türkiye'nin hikayesi bitmedi devam edecek, Seçim barikatı, Kamyonlar vapura koşuyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Patronlar kulübü TÜSİAD'ın Başkanı Erol Bilecik, referandumdan sonra Türkiye'nin rekabet gücünü kaybetmemesi gerektiğini söyledi, "Moral lazım" manşetini attı.

Bir yandan arkadaşınının sınıfta öldürdüğü Emir'in ailesinin tarifsiz acısı. Diğer yandan katil olduktan hemen sonra kendi boğazını kesen Batuhan'ın ailesinin linç korkusuyla kaçışı haberine yer veren Hürriyet gazetesi, "Bir bıçak iki aileyi mahvetti" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Herkes uzaya giderken bunlar Gezi'de oynuyordu,

Başbakan Yıldırım; Şeytan taşlaya taşlaya bugünlere geldik, 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Sandığa gidin herkesi götürün, 

MHP Lideri Bahçeli; CHP'nin şanzımanı dağılmış görmüyor

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2718621.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..