Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

25 Mayıs 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Kaybolmaya geldim manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

25 Mayıs 2017 - 07:02

Hürriyet'te bu sabah... 25 Mayıs 2017 Perşembe gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 25 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 25 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Maksat sadece tasarruf, Canlı bombanın terör gezileri, Doğumdan sonra ilk kez kırmızı halıda, İstanbul'a özel beste, Denizkurdu'nda tam isabet, Belediyede FETÖ için ilk dalga, Hürriyet'e uluslararası ödül, Rekor yılında gurur gecesi, Melani Vatikan'da başını dantelle örttü, Tutuklamayın göreve iade edin, Grup başkanı seçildi başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bir kaç yıl önce henüz 14 yaşındayken üst düzey bir emniyet yetkilisi ve 27 çocuğun tecavüzüne uğrayan genç kız yeni bir hayata başladı. Artık büyük şehirde üniversite okuyor ve memurluk yapıyor haberine geniş yer veren gazete, "Kaybolmaya geldim" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel'e hareketinden önce MHP Lideri Bahçeli'nin FETÖ'nün siyasi ayağının üzerine gidilmediği eleştirisine yanıt verdi, "Bahçeli'ye FETÖ yanıtı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Mayıs 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri