Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Şubat 2017 Hürriyet oku - Cumartesi Gazeteler

25 Şubat 2017 Cumartesi hafta sonuna girildiğinde Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete 7 eleştiriye 7 yanıt manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

25 Şubat 2017 - 06:55

Hürriyet'te bu sabah... 25 Şubat 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. Haftanın ilk iş gününde 25 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

25 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Komşu çıktı, Vehbi Koç Ödülü Prof. Ahunbay'ın, Erdal yaşasaydı çok üzülürdü, Hayali Bale okulu açmak, Antartika'da Türk bilim üssü, Onlar restorandayken evleri soyuldu: Bu yemeğin faturası 17 Milyon TL başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Son dönemde Genelkurmaybaşkanı Hulusi Akar ve TSK'yla ilgili sık sık gündeme gelen eleştiriler Karargah'ta nasıl değerlendiriliyor? İşte askeri kaynaklardan yansıyan görüşmeler, "7 eleştiriye 7 yanıt" manşetiyle habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

25 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..