Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 25 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

25 Temmuz 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete "Sokakta kaldılar" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

25 Temmuz 2017 - 08:21

Hürriyet'te bu sabah... 25 Temmuz 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 25 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başta İstanbul, birçok kenti dev inşaat alanlarına çeviren kentsel dönüşüm, evlerinin temeli bile atılmadığı için yıllardır dönüşemeyen binlerce mağdur da yarattı haberine geniş yer veren gazete, "Sokakta kaldılar" manşetini attı.

FETÖ soruşturmasında bir bölümü 267 gündür tutuklu Cumhuriyet gazetesinin 17 yazar, yönetici ve çalışanı hakim karşısına çıktı, "Cumhuriyet davası başladı; Dünya izliyor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Temmuz 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..