Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

26 Mart 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Türkiye'nin mülteciler için yaptığı inanılmaz fedakarlık manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

26 Mart 2017 - 07:36

Hürriyet'te bu sabah... 26 Mart 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 26 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

26 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Galatasaray'da FETÖ depremi, İşte en iyi 100 Türk filmi, Hem evetçilerin hem hayırcıların klibi, Tabletler özel bavula, Gençleştiren ilaç bulundu, Kiraz'da aile seferberliği, Dünya'nın en pahalı polis otoları, Kılıçdaroğlu ile uçak sohbeti; Ey ABD, Rusya diyemiyor bana saldırıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Neymiş evet çıkarsa bizi AB'ye almazlarmış, 
Başbakan Yıldırım; TV'de neyi tartışacağım,
MHP Lideri Bahçeli; Cepheleşme yara açıyor,

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson, Suriye krizine karşı mücadeleye katkıda bulunan Türkiye'nin 3 milyondan fazla mülteciye ev sahipliği yaparak inanılmaz fedakarlık sergilediğini söyledi habere yer veren gazete, "Türkiye'nin mülteciler için yaptığı inanılmaz fedakarlık" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mart 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/7954456.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..