Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

26 Mayıs 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Brüksel'de devam kararı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

26 Mayıs 2017 - 07:03

Hürriyet'te bu sabah... 26 Mayıs 2017 Cuma gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 26 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 26 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Pide fiyatı şehrine göre değişiyor, ilk sahur bu gece, ABD-İngiltere istihbarat krizi, Kongreden Türkiye'ye koruma kınaması, Sinemanın iki devi yol ayrımında, Taciz var rapor var delil yoksa suçlu yok, Komutanı neden yere yatırdın, Gerekirse meclisi tıkayın, Erdoğan'ı cevapsız bırakmayız, İki çatışmada 6 şehit, Merkel'den İncirlik resti, NATO DEAŞ ile havadan savaşacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, Brüksel'de AB Konseyi Başkanı Tusk ve Komisyon Başkanı Juncker ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından taraflar İşbirliğine devam mesajı verdi haberine geniş yer veren gazete, "Brüksel'de devam kararı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mayıs 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..