Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

26 Nisan 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Devamı var manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

26 Nisan 2017 - 06:50

Hürriyet'te bu sabah... 26 Nisan 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 26 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 26 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

 Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Irak'ın Sincar bölgesinde ve Suriye'nin Karaçok Dağı'nda yer alan PKK hedefleri ilk kez vuruldu. TSK, operasyonların süreceğinin sinyalini verdi haberine yer veren gazete, "Devamı var" manşetini attı.

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin (AKPM)kabul ettiği kararla Türkiye, 2004'te çıktığı denetim sürecine tekrar dahil etti haberine yer veren gazete, "Avrupa'dan şok karar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reuters ajansına verdiği röportajda AK Parti'ye üyeliğiyle ilgili Şahsımın kurucusu olduğu partime geçişi YSK'nın seçimlerin kesin neticelerini açıklamasından sonra olacak haberine yer verirken, "Resmi sonuçlar açıklansın partime döneceğim" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Nisan 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/543879.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..