Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Hürriyet oku - Pazar...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Hürriyet oku - Pazar Gazeteler

26 Şubat 2017 Pazar Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Organ naklinde Bursa lider oldu: Mucize yarattılar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

26 Şubat 2017 - 07:41

Hürriyet'te bu sabah... 26 Şubat 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 26 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

26 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, ABD'yi karıştıran yasak, Kaleciye bıçak çektiler, Oscar yemeğinin faturası kişi başı 700 dolar, En politik Oscar töreni, İstanbul'da olmak bit tür flört,Kalitemizden ödün vermeyiz, Bahçeli'den Başbakan'a Bozkurt övgüsü,Yeni Türkçeyle nutuk başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi Pazar sabahı ana sayfasından, Bursa bölgesi, organ bağışı ve nakilde üç yıldır Türkiye lideri. Avrupa'nın pek çok ülkesini geride bırakan bölge, başarısını özverili bir takım çalışmasına borçlu haberine geniş yer veren gazete, "Organ naklinde Bursa lider oldu: Mucize yarattılar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

26 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..