Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 27 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 27 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

27 Mart 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Süpürme harekatı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

27 Mart 2017 - 07:18

Hürriyet'te bu sabah... 27 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 27 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

27 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  2 Bin 700 Galaasaray'lının üyeliği tehlikede, Hakan Şükür ve Arif Erdem'e aidattan ihraç, Kimler kahveyi az içmeli, Türkiye isimsizleri konuşacak, Ailesine 707 bin tl tazminat, Sandıkta Kiril engeli, 3 milyon mültecinin gözü bizde, Ruslara pasaportsuz giriş hazırlığı, Ölüm yürüyüşü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da konuştu; Suriye'de oyunu tam ortadan bozduk, 

Başbakan Yıldırım; Salonlarda değil, meydana çıkıp konuş, 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Kaç yardımcı olacağı orada yazıyor mu?

MHP Lideri Bahçeli; Yıldırım yemişe dönecek,

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk Silahlı Kuvvetleri, bahar yaklaşırken, Güneydoğu'da başlattığı operasyonlarla terör örgütü PKK'ya ağır darbe indiriyor haberine yer veren gazete, "Süpürme harekatı" manşetini attı.

9 yaşındaki Yağmur K.'nın kalbi arkadaşının dedesi olan tacizcisiyle mahkemede yüzleşmeye dayanamayıp durmuştu. Şimdi ailesi sanığın serbest bırakılmasına isyan ediyor haberine yer veren gazete, "O adam dışarıda nasıl geziyor" başlığıyla habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2585575.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..