Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

27 Mayıs 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete AB ile 12 aylık yol haritası manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

27 Mayıs 2017 - 09:35

Ramazan ayının ilk oruç gününde Hürriyet'te bu sabah... 27 Mayıs 2017 Cumartesi gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 27 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 27 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Hürriyet'te Ramazan, Duyarlı insan olma ayındayız, Vatandaşın Ekonomisi; Türkiye'nin pide borsası, Mehmet Ali herkesi aldattı, Sözcü'ye 2 tutuklama, Kırmızı evin esrarı, Mısır'da yine DEAŞ dehşeti, Putin'den Çalar'a dostluk insanı, Silah var vize yok, İstihbarat zaafı var, MİT raporu; Darbenin kesin tarihi bilinmiyordu, İkizleri terör ayırdı, Ankara'da akşam şarkılı-türkülü eylem yasak, Yere çekirdek kabuğu atana 203 lira ceza, Kavgada kardeşini bıçakladı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Cumhurbaşaknı Erdoğan, A ile ilişkilerde referandum sürecinde yaşananların geride bırakılması gerektiğini belirtereki 12 aylık bir takvim üzerinde tarafların çalışacakğını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "AB ile 12 aylık yol haritası" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mayıs 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..